"Enter"a basıp içeriğe geçin

Paykasa Kart

Online ödemelerde kullanılabilen güvenli ve kolay bir kullanıma sahip Paykasa kart günümüzün ihtiyaçlarına uygun bir sistemdir. Bu alanda geliştirilen ve  ” elektronik para ” olarak da adlandırılan paykasa kart ön ödemeli kart sistemidir.

Günümüz teknolojisinde online alışveriş büyük bir öneme sahiptir. İnternet kullanıcıları dükkan dükkan dolaşmak yerine artık alışverişlerini internetten online olarak yapmayı tercih ediyorlar. İnternetten yapılan alışverişlerde bazen güvenlik sorunları vb. sorunlar çıkabiliyor. Buna karşı gün geçtikçe daha güvenli ve kullanımı kolay olan ödeme seçenekleri geliştiriliyor. Geliştirilen bu ödeme yöntemlerinden biri ise Paykasa kart tır.

16 haneden oluşan sanal bir pin kodu şeklinde üretilen Paykasa kart ; 10€, 15€, 20€, 25€, 30€, 40€, 50€, 60€, 100€, 200€ ve katları şeklinde oluşturulmuş elektronik para birimidir. Pin kodu yüksek güvenlik önlemleriyle şifrelenmiş ve kesinlikli kişisel bir bilgi içermeyen sanal bir üründür. Paykasa kart online alışveriş siteleri, oyunlar, mobil uygulamalar gibi daha birçok platformda sizlere hızlı, güvenli ve kolay bir alışveriş imkanı sunan bir ödeme şeklidir.

Paykasa Canlı Destek

Paykasa canlı destek  ekibimiz konusunda uzman arkadaşlarımızdan paykasa hakkında bütün sorularınızın cevaplarını alabilirsiniz. İşlemlerinizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Ucuz Paykasa Garantisi

Ucuz paykasa garantisi verebiliyoruz çünkü paykasa resmi bayisi olarak işlem sağlamaktayız.

UCUZ PAYKASA

Neden Paykasa Kart Kullanmalısınız ?

  • Paykasa kart %100 güvenlidir ve şifrelenmiş pin kodları ile ödemenizi yaparsınız.
  • Kişisel veya finansal herhangi bir bilginizi içeren bir yapıya sahip değildir.
  • Yurt dışına yapılacak ödemelerinizde kullanabilirsiniz.
  • Yapısı gereği size hiç zorlanmadan tüm platformlarda kolay bir şekilde ödeme yapma imkanı sunar.
  • Soyut bir teknoloji olduğundan dolayı çaldırma veya düşürme riskiniz yoktur.
  • Bankalarda olan kesinti veya faiz sistemi bu ödeme yönteminde yoktur.

Bu konu hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen ” Paykasa Kart ” başlıklı makalemizi okuyun.

İstatistik Tablosu

Her geçen gün daha da büyüyen ve popülerliği artan paykasa kart kullanıcıları tarafından yapılan geri dönüşlerin hesaplanması sonucu aşağıdaki memnuniyet oranları oluşturulmuştur. Genellikle memnun kalan kullanıcılar sayesinde her gün daha da popülerleşen paykasa kart milyonlarca kullanıcıya ulaşan ilk ve tek ön ödemeli kart sistemidir.