"Enter"a basıp içeriğe geçin

Kredi Kartı İle Paykasa


SİTEMİZ ÜZERİNDEN KREDİ KARTI İLE SATIŞ  ŞU AN İÇİN GERÇEKLEŞMEMEKTEDİR.  EN KISA ZAMANDA AKTİFLEŞECEKTİR.

Türkiye Resmi Paykasa Kart Satış firması PAYKASACASH.COM ile sizlerde dilediğiniz gibi güvenli bir şekilde paykasa kart alabilirsiniz.

4 yıldır resmi olarak ön ödemeli kart hizmeti veren PaykasaCash.Com bir ilke daha imza attı ve Türkiye’de resmi olarak paykasa satışlarına başladı. Yıllardır %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız ile sizlerde hızlı, güvenli ve kolay bir şekilde Kredi Kartı İle paykasa alabilirsiniz.

Sitemizden paykasa kart alırken sizlere birçok ödeme sunulmaktadır. Bunlardan biride en popüler olan ” Kredi Kartı İle Paykasa ” yöntemidir. PaykasaCash.Com ile paykasa kart satın almak çok kolay !

Kredi kartı ile paykasa almak için izlenmesi gereken adımlar şunlardır;

   • Sitemize giriş yapıp ” paykasa fiyatları ” sayfamızdan size uygun olanı seçmek.
   • Canlı destek departmanımıza bağlanıp istediğiniz paykasa miktarını belirtmek.
   • İstediğiniz paykasa miktarına karşılık olan ödemeyi kredi kartınız ile hızlı bir şekilde gerçekleştirip onaylamak
   • Paykasa kodunuz Site Üzerinden yada SMS yoluyla sizlere maksimum 3 dakika içerisinde iletilecektir.

Paykasa

Sistem üzerinden online olarak yapacağınız satın alma işlemlerinde kredi kartı ile paykasa satın alma imkanı elde edebilirsiniz. Yapacağınız ödeme işlemlerinin ardından elde edeceğiniz kart bilgileri sayesinde sanal alışverişlerinizde kredi kartı veya banka kartı kullanmadan da ödemenizi güvenli şekilde tamamlayabilirsiniz. 16 haneli kodu ile kullanım imkanı sunan kart aynı zamanda ön ödemeli koşulu sayesinde güvenli ödeme imkanı elde edilmesini sağlamaktadır.

Kredi kartınız ile yapacağınız ödeme işlemleri sayesinde kısa süre içerisinde tamamlanacak işlemlerin ardından telefonunuza gelecek bilgiler ile kartınızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Sanal kart ile ödeme yaparken ön ödemeli koşulu nedeniyle öncelikle kartınıza yükleme yapmanız gerekmektedir. Daha sonrasında yüklediğimiz miktara göre harcama yaparak herhangi bir sorun yaşamadan daha güvenli ödeme imkanı elde edebilirsiniz.

Ucuz Paykasa Fiyatları

Daha uygun fiyat üzerinden paykasa satın alma işlemlerini yapmak isteyenler sistem üzerinden belirlenmiş olan fiyat seçenekleri ulaşım sağlayabilirler. Bu sayede diledikleri her durumda yapacakları işlemler ile sorun yaşamadan satın alma işlemlerini tamamlayarak kart üzerinden ödeme imkanı elde edebilirler. Özellikle sanal ortamda yapacağınız ödemeleri daha güvenli hale getirmeniz için tercih edeceğiniz kart uygun fiyat seçenekleriyle sistem üzerinden satışa sunulmaktadır.

Farklı miktarlarda yapacağınız satın alma işlemlerine göre belirlenmiş olan fiyat seçenekleri inceleyerek daha detaylı bilgi elde edebilir ve ödeme işlemi için ihtiyaç duyduğunuz miktarda satın alma işlemini yapabilirsiniz.

kredi kartı ile paykasa al

Online alışverişlerin artmasıyla birlikte Paykasa kart tercih edilen ve kullanım alanı hızla genişleyen bir ödeme yöntemi olmuştur. Biz de Paykasa ailesi olarak siz müşterilerimizin güvenli ve hızlı alışverişini sağlamayı hedeflemekteyiz. Paykasa kartın tercih edilmesindeki sebeplerin başında güvenlik garantisi ve kolay satın alma yöntemi gelmektedir. Sitemize üye olduktan sonra kredi kartına ihtiyaç duymadan, Hızlı Banka Transferi ya da Anında Bankacılık ile ödemenizi gerçekleştirip Paykasa karta kolayca sahip olabilirsiniz. Kredi kartı ile Paykasa satın alma şu an için sitemiz üzerinden Gerçekleştirilmektedir. İnternet bankacılığı üzerinden havale seçenekleri veya atm üzerinden gerçekleştirebileceğiniz kartlı/kartsız işlemlerle Paykasa kart satın alma işleminizin ödemelerini gerçekleştirebilir; maksimum 10 dakika içerisinde satın alma işleminizi tamamlayabilirsiniz. Paykasa, kredi kartı dışında ödeme yöntemleriyle sizlere kart satın alma, en hızlı ve güvenli alışverişinizi gerçekleştirme garantisi vermektedir.

Paykasa, kredi kartına alternatif oluşturan bir ödeme yöntemidir. İnternet platformlarında yapacak olduğunuz alışverişlerinizde güven sorunu yaşıyor ve kredi kartı bilgilerinizi paylaşmak istemiyorsanız resmi satış noktamız olan sitemiz üzerindena Paykasa kartınızı güvenle temin edebilmektesiniz. Paykasa kart, satın alma işlemleri, kullanım alanları ve dahası hakkında detaylı bilgi edinmek istiyorsanız sitemiz üzerinden Canlı Destek hattımıza ulaşarak, 7/24 destek talep edebilirsiniz.