"Enter"a basıp içeriğe geçin

Havale Ücreti Yok

Havale Yada Atm Kartsız İşlem Ücreti Vermeden Paykasa Satın Alma

Paykasa satın almak için özel hesabımızı kullanabilirsiniz. Özel Hesabımız ile para göndermek için müşteri temsilcilerimizden Atm Bilgi talep edebilirsiniz. Özel Hesap sayesinde beklemeden EFT/Havale ücretleri ödemeden hızlı bir şekilde paykasa almak mümkündür. Siz değerli müşterilerimize bu kolay ödeme şeklini tavsiye ediyoruz.

Yakınlarınızda İşbank Atm Veya Finansbank Atm si Varsa Bize Özel Havale Veya Kartsız İşlem Ücreti Alınmıyor. Direk Alacağınız Kodun Karşılığı Olan Parayı Hesaba Yatırmanız Yeterli 🙂 Bu Şekilde Havale Veya Kartsız İşlem Ücreti Ödemeden Direk Koda Sahip Oluyorsunuz

Kart diye bahsedilen bu sistem aslında sanal bir karttır. Yani sizin elinize bir kart verilmez. Size paykasa şifresi verilecektir. Bu şifre sizin kartınızın içerisinde bulunan parayı temsil etmektedir. Bu kart şifresini alışveriş yapmak istediğiniz sitede paykasa ile ödeme seçeneğini seçtikten sonra karşınıza çıkacak şifre bölümüne yazmanız gerekmektedir. Siz şifrenizi yazdıktan sonra sistem otomatik olarak içerisindeki parayı algılayacak ve ücret kesimini yapacaktır. Bu kartlar tek kullanımlıktır. Yani siz alışveriş işlemini yaptıktan sonra eğer içerisinde paranız kalmışsa ister bozdurabilir isterseniz yeni bir paykasa şifresi alarak yeni bir kart çıkartarak tekrar kartınızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

Avantajların dünyası Paykasa

Güvenlik konusunda en üst seviyeye çıkartılan Paykasa, sunduğu avantajlarıyla da değerlendirilmesi gereken bir ön ödemeli karttır. Uygun fiyatları ve güven veren yönleriyle müşterilerimize hizmet verdiğimiz sitemizden satın aldığınız zaman, en iyi yönlerinden faydalanmanın keyfini yaşayacaksınız. İngiltere merkezli bir firmanın ürettiği ve dünya genelinde geçerli olan kart, Türkiye’de resmi bayiliğini yürüttüğümüz firmamızın internet sitesinden sizlere sunulmaktadır. Gerekli tüm önlemlerin alındığı sitemizde, kullanıcının zararına olabilecek tüm sıkıntılardan arındırılmıştır. Bu da müşterilerimizin istedikleri zaman sipariş vermelerini kolaylaştırmaktadır.

Teknolojinin en üst seviyesine ulaştığı günümüzde, sanal üzerinden alışveriş yapanların işini kolaylaştıracak çözümleri ile kendini gösteren Paykasa, alışverişlerde farklı avantajlarıyla ön plana çıkmaya devam ediyor. Özel olarak tasarlanan ve güvenlik konusunda en iyi şekilde hazırlanan kart, e-ticaret sitelerinde ödemelere can veren bir kart olarak değerlendirilebilir. Sadece alışveriş sitelerinde değil, aynı zamanda oyun sitelerinde, iletişim ağlarında ve diğer alanlarda da geçerli olan  Paykasa ile dilediğiniz gibi alışverişinizi gerçekleştirebilir, ödemelerinizi güven içinde gerçekleştirmenin keyfini yaşayabilirsiniz.